#1 2011-02-20 10:22:13

 Cieniu

Admin

33193005
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-02-19
Posty: 50
Punktów :   
WWW

Kupowanie Astro SMS'em

Taki sam temat zrobiłem już na forum rumble-fighter.pun.pl , ale wkleję go też tutaj.

1. Wchodzimy na stronę główną Rumble Fighter EU
2. Logujemy się
3. Wybieramy opcję Buy Astros po prawej stronie.
4. Znajdujemy i zaznaczamy opcję Mobile -> OneBip
5. Wybieramy kraj. Ja polecam Niemcy (Germany)
6. Klikamy Continue.
Spokojnie jeszcze nic z konta nie ściągnie.
7. Rejestrujemy się na stronie, wpisując Email itd. Dobrze by było zapisać gdzieś sobie logi, żeby nie wyrzucać pieniędzy w błoto.
8. Będziemy na stronce. U góry będzie zaznaczone ile pieniędzy jest na koncie, na dole kwotę którą potrzebujemy, by kupić astro.
9. Doładowujemy - Wybieramy ileśtam Euro. Pojawi się pasek. Załaduję się trochę, po czym stanie w miejscu.
10. Nad paskiem pojawi się kod i numer, kod wpisujemy w treści SMS'a a SMS wysyłamy na ten właśnie numer.
11. Po chwili powinno się załadować do końca, z konta na telefonie zejdzie kasa, a na konto na OneBip wpłynie określona ilość pieniędzy ( będzie widoczna na górze).
12. Na górze powinno już być ileśtam zł, które doładowaliśmy.
Teraz możemy wybrać an dole opcję Buy, po kliknięciu przekieruje nas na stronę OGPlanet i powie o naszym aktualnym stanie konta.
13. Cieszymy się zakupionymi Astro! : D

Mam nadzieję że pomoże. Jeśli by były jakieś problemy, pisać w temacie, jeśli wystąpi błąd - wyślij mi screen i napisz o nim, a postaram się ten problem rozwiązać. Moim zdaniem, jest to dosyć dobra metoda, jeśli brakuje nam trochę do jakiegoś itema, lub chcemy go szybko kupić a nie mamy jak. Zamiast trade'ować można szybko załatwić potrzebny astro itemek. Dodatkowo, jeśli doładujemy konto na naszym telefonie ( Kartą, lub druczkiem) możemy dostać ( jak ja dzisiaj) jakiś bonusik. No nie wiem, np. za załadowanie konta dwa razy w ciągu np. tygodnia dostaniemy jeszcze jedno doładowanie, więc można tych astro trochę zdobyć.


http://imageflock.com/img/1301680088.png
| Cieniu Lv. 32 |
Scroll: Rage, Sage Master
Exo: Winter General

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sieczkacity.pun.pl www.wampiry.pun.pl www.poli2010.pun.pl www.forumgothic.pun.pl www.coolhogwart.pun.pl